





Évente 12 milliárd dollárnyi értékben büntetné az Európai Bizottság az Amerikai Egyesült Államokat a Boeingnek nyújtott tiltott állami támogatások miatt - tudatta csütörtökön az uniós testület.
A bizottság ennyire becsüli azt a kárt, amely az amerikai repülőgyártónak nyújtott támogatások miatt az Európai Uniót éri.
Az uniós testület a héten jelentette be, hogy úgy látja, az Egyesült Államok nem tett eleget az ügyben a Kereskedelmi Világszervezet döntésének, amely a tiltott támogatások megszüntetését rendelte el, ezért ismét a WTO-hoz fordul. (MTI)
Az FBI egyik különleges ügynöke a floridai Orlandóban lelőtt egy férfit, akit korábban kihallgattak a bostoni pokolgépes merénylet egyik feltételezett elkövetőjéhez,... >>
Kim Dzsong Un észak-koreai vezető Pekingbe küldte különmegbízottját, akit elsőként a Kínai Kommunista Párt nemzetközi főosztályának miniszteri rangú vezetője fogadott -... >>
Támogatja az amerikai bevándorlási rendszer reformját a washingtoni szenátus jogi bizottsága. Barack Obama elnök üdvözölte a döntést.A testület jelentős kétpárti... >>