GazdaságKultúraMagazinTudományKözleményekKéptárSportOlvasók rovataImpresszumMarketing
Europastipendium
2012. október 3. [21:43]

Az Európai Néppárt elnöke tiszteletben tartja Orbán Viktor döntését

Tiszteletben tartja Wilfried Martens, az Európai Néppárt (EPP) elnöke, hogy Orbán Viktor nem indul újra az EPP alelnöki posztjáért - tudatta az MTI-vel az EPP szóvivője.
"Tiszteletben tartom a döntését és köszönöm mindazt a munkát, amelyet az Európai Néppárt alelnökeként végzett. Orbán Viktort akkor választották alelnökké, amikor még csak a Fidesz vezetője volt, rengeteg munkát és energiát szentelt az Európai Néppártnak" - tolmácsolta Martens szavait Kostas Sasmatzoglu, az Európai Néppárt szóvivője. Martens egyúttal jelezte, hogy továbbra is számít Orbán Viktor munkájára a néppártban.
Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke szerdán tájékoztatta az MTI-t arról, hogy Orbán Viktor nem jelölteti magát újra az EPP alelnöki tisztségére. A döntés fő okát Havasi abban nevezte meg, hogy a kormányfőt a minap ismét a Kereszténydemokrata Internacionálé alelnökévé választották, és a kormányfői munka mellett erre a megbízatására kíván az eddigieknél is jobban koncentrálni. (MTI)



2013. június 18. [15:47]

Nem változott a pártok erősorrendje az Ipsos június első felében végzett közvélemény-kutatása szerint. A biztos pártválasztók közül minden második Fidesz-szavazó, minden... >>

2013. június 18. [15:40]

A Budapesti Nyomozó Ügyészség háborús bűntett miatt vádiratot nyújtott be a Csatáry László ellen indított bűnügyben a Fővárosi Törvényszékhez kedden - erről Ibolya Tibor... >>

2013. június 18. [15:31]

Sólyom László volt köztársasági elnöknek ítélték oda idén a Magyar szabadságért-díjat, amelyet június 29-én, a magyar szabadság napján adnak át Gödöllőn - mondta el az... >>



1 euró 113.75 dinár
1 dollár 85.19 dinár
100 forint 38.93 dinár
100 dinár 256.84 forint
Tőzsde Oktató Központ banner
Nemzeti Regiszter
Az egyszerűsített honosítási eljárás logója
Heti kérdés
Ön szerint a szerbiai árvízvédelmi szakemberek felmérései nyomán foganatosított intézkedések megnyugtatták-e a Duna térségében élő lakosságot?
Igen.
Nem.

A korábbi szavazásokat itt tekintheti meg!

Polgármester

Egy polgármester meghívja vacsorára a kollégáját. A vendég hüledezve nézi, milyen nagy lábon él a házigazda és megkérdi tőle, hogyan sikerült így meggazdagodnia.
- Látja azt a hidat? - mutat az első polgármester a távoli építményre. - Öt százalékot vágtam zsebre.
A vendég polgármester hazatér, majd hat hónap múlva meghívja új házába a másik polgármestert, aki elképedve kérdi meg barátját, mi a titka a hirtelen meggazdagodásának.
- Látja azt a hidat? - mutat ki az ablakon a második polgármester.
- Miféle hidat? - kérdi a vendég.
- Száz százalék.

Vajdaság Ma forditói szolgáltatása