





Mlađan Dinkić gazdasági és pénzügyminiszter ma kijelentette, az államkincstár igazgatónője megerősítette, hogy csak augusztusra van elegendő pénz a közalkalmazotti bérek és a nyugdíjak kifizetésére.
"Az első kérdés, amit az államkincstár igazgatónőjétől kérdeztem, az volt: 'Van-e pénz a bérekre és a nyugdíjakra, s ha igen, meddig?' A válasz: 'Sikerült biztosítani az augusztusi összeget'", mondta a miniszter, s hozzátette, keményen kell munkálkodni azon, hogy biztosítsák a pénzt a szeptemberi bérekre és nyugdíjakra.
"Most azon dolgozunk, hogy biztosítsuk a szeptemberi nyugdíjakat, annyira súlyos a helyzet", mondta Dinkić a Szerbia Palotában összegyűlt újságíróknak. (Beta)
„Elmondhatom, hogy megszületett az a szöveg, amelyet majd a belgrádi és a pristinai kormány is hamarosan véleményezni fog, s amely tartalmazza azokat a határidőket... >>
Rémálmai vannak a szerb gazdaság állapotától – nyilatkozta a belgrádi NIN hetilapnak adott interjújában Aleksandar Vučić, a szerb kormányfő első helyettese.A szerb... >>
A szervezett bűnözésért felelős ügyészség vádat emelt Saša Dragin egykori mezőgazdasági miniszter, valamint az Azotara-ügy más gyanúsítottjai ellen.Saša Dragin Mirko... >>