Álláshirdetések
Villanyszerelőt keres a Solar Konstrukt Kft.
A szegedi székhelyű Solar Konstrukt Kft. kivitelező brigádjába keres villanyszerelőt magyarországi munkavégzésre.

Feladatok:

  • napelemes rendszerek telepítése
  • elektromos fűtési rendszerek szerelése

Elvárások:

  • villanyszerelői végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • pontos, megbízható, fegyelmezett személyiség
  • tanulási és fejlődési hajlandóság

Előny:

  • napelemes kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • részvétel egy dinamikusan fejlődő iparágban

Munkavégzés helye Magyarország dél-alföldi régiója, Szeged központtal.
Magyarországon bejelentett munkaviszony.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Romics Béla +36-20-271-3346
Önéletrajzokat az info@solarkonstrukt.hu e-mail címre várjuk

Szegedi könyvnyomda korszerű gépekkel, egyre bővülő üzemben, európai ügyfélkörrel, kiadói háttérrel keres gépi könyvkötőt gyakorlattal. Jelentkezni önéletrajzzal a meszaros.dorina@generalnyomdaszeged.hu email címen vagy a +36 62 814 110-es telefonszámon.
2019. FEBRUÁR 6.
[ 10:10 ]
1. A Vajdaság Ma internetes portál szerkesztősége munkatársat keres a napi szerkesztői munkafeladatok ellátására. Feltételek: Újságírói-szerkesztői gyakorlat elsősorban írott sajtónál vagy internetes médiumnál. Tájékozottság a vajdasági, szerbiai és a magyarországi közéletben, valamint a...
2018. AUGUSZTUS 6.
[ 15:11 ]
Beolvasás folyamatban