Álláshirdetések
Szegedi nyomda gépi könyvkötőt keres

Szegedi könyvnyomda korszerű gépekkel, egyre bővülő üzemben, európai ügyfélkörrel, kiadói háttérrel keres gépi könyvkötőt gyakorlattal.

Jelentkezni önéletrajzzal a meszaros.dorina@generalnyomdaszeged.hu email címen vagy a +36 62 814 110-es telefonszámon.

Feladatok:napelemes rendszerek telepítéseelektromos fűtési rendszerek szereléseElvárások:villanyszerelői végzettségminimum 3 éves szakmai tapasztalatpontos, megbízható, fegyelmezett személyiségtanulási és fejlődési hajlandóságElőny:napelemes kivitelezésben szerzett tapasztalatAmit kínálunk:versenyképes fizetéskiváló...
2018. DECEMBER 22.
[ 14:35 ]
1. A Vajdaság Ma internetes portál szerkesztősége munkatársat keres a napi szerkesztői munkafeladatok ellátására. Feltételek: Újságírói-szerkesztői gyakorlat elsősorban írott sajtónál vagy internetes médiumnál. Tájékozottság a vajdasági, szerbiai és a magyarországi közéletben, valamint a...
2018. AUGUSZTUS 6.
[ 15:11 ]
Beolvasás folyamatban