Álláshirdetések
Autóipari fejlesztő-gyártó cég keres mérnök és technikus munkatársakat

Autóipari fejlesztő-gyártó cég keres mérnök és technikus munkatársakat magyar és szerb területre.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • tanulási hajlam
  • szerb nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés + juttatási csomag
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tapasztalatszerzés nemzetközi piacokon
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
  • modern környezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődést vagy kíváncsi a részletekre keressen a +36307924556-os telefonszámon, vagy küldje el önéletrajzát az allas@meres.eu e-mail címre.

Honlap: http://fibeersx.eu/

Kiskunhalasi székhelyű építőipari cég kőművest és segédmunkást keres kiskunhalasi munkára. Fő profil: családi házak és mezőgazdasági épületek építése. Elvárások: precíz munkavégzés, megbízhatóság hosszútávú munkára. Bérezés: kőműves 320.000 Ft-tól, segédmunkás 200.000 Ft-tól 20 munkanapos hónap...
2019. FEBRUÁR 18.
[ 10:48 ]
1. A Vajdaság Ma internetes portál szerkesztősége munkatársat keres a napi szerkesztői munkafeladatok ellátására. Feltételek: Újságírói-szerkesztői gyakorlat elsősorban írott sajtónál vagy internetes médiumnál. Tájékozottság a vajdasági, szerbiai és a magyarországi közéletben, valamint a...
2018. AUGUSZTUS 6.
[ 15:11 ]
Beolvasás folyamatban