Álláshirdetések
Munkatársakat keresnek egy Kecskemét melletti tejüzembe

A Galla Food Kft. Kecskemét melletti Tejüzeme (Kerekegyháza) keres

  • Tejüzemi gyakorlattal rendelkező munkatársakat (pasztőröst)
  • Tejüzemi gépkezelőt könnyű fizikai munkára

Pasztőrös - feladatok, felelősségek:

  • az üzemben található pasztőr és a hozzátartozó feldolgozó vonal működtetése (nyers tej átvételtől a csomagolásra kész alapanyag elkészítéséig)
  • nyers és feldolgozott tej előírás szerinti vizsgálatainak elvégzése
  • élelmiszerbiztonsági követelmények betartása, szükséges dokumentációk naprakész vezetése
  • termelési tervben megadott termékek minőségi és mennyiségi – határidőre történő – gyártása
  • takarítási és fertőtlenítési utasítások betartása
  • gépek és berendezések biztonságos üzemeltetése

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • Pasztőrös esetén tejiparban szerzett (pasztőr, keverés) min. 12 éves tapasztalat
  • Gépkezelő esetén műszaki beállítottság
  • rátermettség, megbízhatóság és önállóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • biztos és hosszútávú munkavégzés
  • kiemelkedő fizetés
  • igényes lakás – távoli lakhely esetén – biztosított. Stabilitás esetén a közvetlen család lakhatását is biztosítjuk.
  • önállóság

Önéletrajzokat várjuk: kalman@gallafood.hu e-mail címre

Beolvasás folyamatban