Álláshirdetések
Építészmérnök, építőmérnök – üzemmérnök szakembereket keresünk

Ha szívesen dolgoznál egy különleges, nemzetközi munkakörnyezetben, ha érdekelnek a beruházási projektek, de az üzemeltetésben is izgalmas kihívást látsz és szívesen szereznél sokrétű, értékes tapasztalatot egy összetartó csapat tagjaként, jelentkezz hozzánk építészmérnöknek!

Ilyenek vagyunk mi:

25 éves, közép-magyarországi építőipari vállalkozás kitűnő referenciákkal, hosszútávú munkalehetőséggel

Feladatok

beruházási munkák előkészítése, műszaki tartalom meghatározása, költségbecslés készítése,

  • kivitelezési munkák pályáztatásában való részvétel, a munkák komplex lebonyolítása,

Elvárások:

  • építészmérnöki, építőmérnöki, üzemmérnöki diploma
  • komplex műszaki dokumentációk, szakági tervek értelmezése,
  • beruházás terén szerzett tapasztalat, pályázati műszaki dokumentáció készítése.

Téged keresünk, ha

  • megbízható, csapatjátékos személyiség vagy,
  • kiváló elemző képességgel rendelkezel,
  • önálló munkavégzésre vagy képes,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • kivitelezés terén szerzett tapasztalat,

Ez vár Rád nálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • kihívást jelentő, változatos feladatok.

A helyszín:

Magyarország, Közép-Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, jelentkezz magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal – a mernokepitoallas@gmail.com email címen.

Szegedi cég keres gazdasági vezető, irodavezető beosztású munkatársat ügyvezető (és gazdasági vezető) munkájának kiemelt támogatására. Elvárások: Felsőfokú gazdasági képzettség, office alkalmazások gördülékeny használata, precíz, rugalmas, lendületes, proaktív személyiség, kiváló problémamegoldó...
2019. NOVEMBER 21.
[ 14:45 ]
Magyarország egyik legnagyobb gyógyszeripari berendezést gyártó vállalata szerkezetlakatos munkatársakat keres csapatába. Elérhető nettó órabér: 1350 Ft. Feladat: Önálló munkavégzés Műszaki rajz ismerete Elvárás: Szakirányú végzettség Előny: Szakmai tapasztalat Targoncavezetői...
2019. NOVEMBER 12.
[ 14:25 ]
1. A Vajdaság Ma internetes portál szerkesztősége munkatársat keres a napi szerkesztői munkafeladatok ellátására. Feltételek: Újságírói-szerkesztői gyakorlat elsősorban írott sajtónál vagy internetes médiumnál. Tájékozottság a vajdasági, a szerbiai és a magyarországi közéletben, valamint a...
2019. SZEPTEMBER 20.
[ 12:03 ]
Beolvasás folyamatban