Álláshirdetések
Gyártósori operátort keresnek Mosonmagyaróvárra
Betűméret:

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR pozícióba várjuk jelentkezését Mosonmagyaróvárra, prémium kategóriás autók visszapillantó tükreinek gyártásához INGYENES, IGÉNYES SZÁLLÁSSAL!

(A munka jellege: betanított munka.)

Miért jó nálunk dolgozni? Mert a következőket kínáljuk:

- ingyenes, igényes szállás, REZSIKÖLTSÉG NÉLKÜL, wifivel

- bejelentett, hosszú távú és határozatlan idejű munkaviszony,

- versenyképes bérezés, kiszámítható jövedelem,

- belépési és motivációs bónuszok,

- tiszta, rendezett munkakörülmények,

- szakmai támogatás és betanítás,

- jó csapat, kiszámítható munkarend,

- ingyenes munkaruha,

- bejárási költségtérítés,

- sport és szabadidős tevékenység támogatása,

- azonnali munkába állás.

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

- rugalmasság, mobilitás,

- önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság,

- pontosság, precizitás.

Jelentkezését várjuk az allas@visverum.hu emailcímen, vagy a +36 20/275-7550 telefonszámon.

www.visverum.hu/karrier

Orvosnőt keresünk Ulmba - illusztráció
2022. NOVEMBER 15.
[ 13:02 ]
Beolvasás folyamatban