A Galatasaray 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Atlético Madrid ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának hetedik fordulójában. A török csapat magyar válogatott játékosa, Sallai Roland végig a pályán volt, és kulcsszerepet játszott az egyenlítésben.
A vendégek már a 4. percben megszerezték a vezetést, amikor Giovanni Simeone betalált, ám a Galatasaray nem sokkal később válaszolt. A 20. percben Sallai beadásánál Marcos Llorente lábáról a saját kapujába pattant a labda, így öngóllal alakult ki az 1–1-es állás. A folytatásban mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de újabb gól nem született.
A döntetlennel az Atlético Madrid sorozatban negyedik mérkőzésén maradt veretlen az elitsorozatban, míg a Galatasaray két nyeretlen találkozó után szerzett ismét pontot a Bajnokok Ligájában. A forduló másik kora esti mérkőzésén a Qarabag drámai végjátékban, a 94. percben szerzett góllal 3–2-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot. (MTI)



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár




