A védelmi miniszter kabinetjének képviselői ma a belgrádi elöljárókkal, a Belgrád Útjai Közvállalat (JP Putevi Beograda) és az útkarbantartási közvállalat illetékeseivel közösen bejárták azt az útvonalat, ahol a Egység ereje elnevezésű katonai parádé zajlott szombaton, hogy felmérjék az előkészületek és a rendezvény során keletkezett károkat. Az előzményekhez hozzátartozik, hogy Belgrádban nagy felháborodást keltett, hogy a parádé próbái során már morzsásra törték a aszfaltot a tankok és egyéb harci járművek.
A honvédelmi minisztérium közleménye szerint, a lakosságnak tett ígéretnek megfelelően, miszerint mindent visszaállítanak az eredeti állapotába, utasítás született arra, hogy az útkarbantartó közvállalat már holnap megkezdje a pálya helyreállítási munkálatait a katonai parádé útvonalán.
A közlemény hangsúlyozza, hogy a munkálatok megkezdésének feltételei most jöttek létre, miután szeptember 20-án a Egység ereje parádén részt vett összes fegyvert és katonai felszerelést elszállították Újbelgrád területéről.



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár




