Juhász Bálint, a Vajdasági Autonóm Tartomány Képviselőházának elnöke a közelgő húsvét alkalmából köszöntötte mindazokat a hívőket, akik ezt a nagy keresztény ünnepet a Gergely-naptár szerint ünneplik.
„Amikor a húsvétot, az élet győzelmének szent ünnepét várjuk, töltse meg szívünket a hit, a remény és a szeretet, és hozzon békét, egészséget és jólétet otthonainkba.
A kihívásokkal teli időkben még fontosabb, hogy vigyázzunk egymásra, ápoljuk az összetartozást, és figyelmet, támogatást és jóságot nyújtsunk mindenki felé, aki körülöttünk van. Ezek a szent napok ébresszék fel bennünk a legszebb tulajdonságokat: a jóságot, a hűséget és a hálát.
Töltse meg a húsvét gondolatainkat és szívünket, hogy közel legyünk egymáshoz, és hogy a hit és a szeretet fénye vezéreljen bennünket minden nap.
Áldott és boldog húsvétot kívánok!”
Maja Gojković, a Tartományi Kormány elnöke húsvéti köszöntőt intézett Német László bíboroshoz, belgrádi érsekhez, valamint minden hívőhöz, akik a legnagyobb keresztény ünnepet a Gergely-naptár szerint ünneplik.



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár

