MUP: Három töltényt küldtek a kormány épületébe Dačićnak címezve
Betűméret:
A belügyminisztérium (MUP) közleménye szerint augusztus 28-án, a szerb kormány épületében végzett szokásos postai küldemények elosztása során, találtak egy borítékot, amelyet Ivica Dačić belügyminiszternek címeztek, és amelyben három töltény volt.
A töltényeket a küldemény biztonsági röntgenvizsgálata során észlelték – közölte a minisztérium.
Megállapították, hogy a küldeményt augusztus 26-án adták fel a Szerbiai Posta požarevaci kirendeltségén.
A rendőrség azonosította és megtalálta a feladót, a történtek pontos körülményeinek feltárása pedig folyamatban van.
A belügyminisztérium hangsúlyozta, hogy minden törvényes intézkedést megtesz a polgárok és a szerbiai intézmények biztonságának védelme érdekében, írja a Tanjug.
Négy, alig egy hónapos emut loptak el június 22-ről 23-ra virradó éjszaka a Nagybecskerek melletti Melencén működő Čordaš Adamov mezőgazdasági gazdaságból, közölte a zrenjanin.com portál.
A szokatlan lopás ügyében a nagybecskereki rendőrkapitányság indított eljárást. A helyszínelést követően jegyzőkönyv...
2026. JÚNIUS 26.
[ 11:22 ]
A szerbiai Dr. Milan Jovanović Batut Közegészségügyi Intézet hőségriasztást adott ki Szerbiára a következő 10 napra.
A közlés szerint a legveszélyesebb időjárási jelenségek egyes körzetekben június 26-a és 30-a között várhatók, amikor a napi hőmérséklet nagyon magas, 35–37 Celsius-fokos lehet.
A legnagyobb...
2026. JÚNIUS 25.
[ 13:22 ]
Fenntartható életmód: 10 egyszerű szokás, amellyel pénzt takaríthatunk meg és óvhatjuk a környezetet
A fenntartható életmód egyszerű, mindennapi döntéseken alapul, amelyek egyszerre szolgálják a környezet és a pénztárca érdekeit. A hulladék csökkentése, az energia megtakarítása és a felelős fogyasztás ösztönzése olyan egyszerű gyakorlatok, amelyek tartós hatással vannak a környezetre, miközben javítják a mindennapi...
2026. JÚNIUS 24.
[ 15:51 ]



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár

