Vízilabda: A szerb csapat legyőzte a magyar válogatottat a szegedi uszodaavatón
Betűméret:
Az Európa-bajnok magyar férfi vízilabda-válogatott 13-10-re kikapott az olimpiai bajnok szerb együttestől a két csapat szombati felkészülési mérkőzésén.
Ezzel a nézők nélkül megrendezett találkozóval avatták fel a Modern Városok Programjának keretében felépült szegedi Tiszavirág Sportuszodát.
A két válogatott napok óta közösen készül, így nagy meglepetésekre nem lehetett számítani.
Mindkét gárda részvétele már biztos a tokiói olimpián, melynek csoportsorsolását vasárnap, a rotterdami kvalifikációs torna zárultával rendezik. (MTI)
Az újvidéki Vojvodina lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában.
Az európai szövetség nyoni központjában tartott keddi sorsoláson eldőlt az is, hogy a 36-szoros magyar bajnok idegenben, Újvidéken kezdi a párharcot.
Az első mérkőzésre július 9-én, a visszavágóra egy...
2026. JÚNIUS 16.
[ 19:04 ]
Az új-zélandi válogatott Eli Just duplájával kétszer is vezetett, végül csak 2-2-es döntetlent játszott Iránnal kedden a tengerentúli labdarúgó-világbajnokság G csoportjában.
A második félidő közepén pályára lépett Ehszan Hadzsszafi, aki így 147. mérkőzését játszotta az iráni válogatottban, s csak két...
2026. JÚNIUS 16.
[ 7:20 ]
A kétszeres győztes uruguayi válogatott 1-1-es döntetlent játszott Szaúd-Arábiával hétfőn a tengerentúli labdarúgó-világbajnokság H csoportjában.
A hetedik tornáján induló szaúdi együttes csak egyszer nyerte meg nyitómérkőzését, négy éve a későbbi győztes argentinokat győzte le.
Marcelo Bielsa, az uruguayi...
2026. JÚNIUS 16.
[ 7:16 ]



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár




