Belügyminisztérium: Az éjjel 110 személy azonosságát ellenőrizték, 19 szabálysértési feljelentést tettek
Minden útlezárást megszüntettek
Betűméret:
A Belügyminisztérium közlése szerint az elmúlt éjszaka folyamán a rendőrség összesen 110 személyt azonosított, három személyt előállítottak a rendőrségi helyiségekbe, és 19 szabálysértési feljelentést nyújtottak be.
A Szerb Köztársaság területén minden útlezárást megszüntettek, és a közlekedés zavartalanul működik – áll a minisztérium közleményében.
A Belügyminisztérium felszólítja a polgárokat, hogy tartózkodjanak minden törvényellenes tevékenységtől, és ne zárják le a közlekedési útvonalakat, különösen ne olyan módon, amely veszélyeztetheti saját vagy más közlekedők biztonságát.
A Vatikánban zajló konzisztóriumon nem hangzottak el nevek, de szó volt arról, hogy vannak politikusok, akik a vallást saját céljaikra használják ki, feladták a multilateralizmust, és az erőre helyezik a hangsúlyt - számolt be a XIV. Leó vezette tanácskozáson résztvevő Német László bíboros, belgrádi érsek az...
2026. JÚNIUS 27.
[ 9:20 ]
Folytatódik a hőhullám, amely a hétvégén és a jövő hét elején is tartani fog – áll a Szerbiai Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet (RHMZ) Szerbia területére kiadott, rendkívül magas hőmérsékletre vonatkozó figyelmeztetésében.
Napos és nagyon meleg idő várható, gyenge vagy mérsékelt északi széllel.
A...
2026. JÚNIUS 27.
[ 9:15 ]
Belgrádban ma, a szkupstina épülete előtti téren - a kánikula ellenére is - megtartják a „Szerbia egy család” elnevezésű rendezvényt, amelyen a bejelentések szerint bemutatják Szerbia jövőre vonatkozó terveit és programját.
A rendezvényre Aleksandar Vučić szerb államfő, valamint más tisztségviselők is meghívták...
2026. JÚNIUS 27.
[ 9:02 ]



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár

