Állásbörzét szerveznek csütörtökön, április 2-án Szabadkán – számolt be a 021.rs.
A rendezvényen 20 munkáltató vesz részt, akik több mint 250 betöltendő munkahelyet kínálnak különböző végzettségű jelentkezők számára.
Az állásbörzét a Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat szabadkai kirendeltségén (Jovan Mikić utca 12.) tartják 10 és 13 óra között.
A keresett munkakörök között szerepelnek termelési operátorok alap- és középfokú végzettséggel a gépészeti, villamosipari és textilipari területen, valamint szakácsok, pincérek, targoncások, építőipari és adminisztratív dolgozók, továbbá pénzügyi munkatársak és értékesítési tanácsadók.
A munkáltatók raktárosokat, eladókat, C és E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőket, valamint gépész- és villamosmérnököket, technológusokat, pszichológusokat, szociális munkásokat és diplomás közgazdászokat is keresnek.
A Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat hangsúlyozta, hogy számos pozíció magasabb képesítéssel rendelkező jelentkezők számára is elérhető lesz.



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár




