Súlyos közlekedési baleset történt reggel öt óra körül az Ibar főúton, Rušanj és Ripanj között. A szerencsétlenségben egy fiatal férfi meghalt, ketten pedig megsérültek – közölte az RTS-szel Gordana Pavlović doktornő.
A mentőszolgálat tájékoztatása szerint az egyik, 2004-es születésű fiatal a helyszínen életét vesztette, míg egy másik súlyos sérülésekkel került a sürgősségi központba. A harmadik sérült könnyebb sérüléseket szenvedett.
Belgrádban az éjszaka folyamán két súlyos közlekedési baleset is történt, amelyekben több fiatal megsérült.
Nem sokkal éjfél után, Petrovčićban is közlekedési baleset történt, amelyben két 29 éves férfi sérült meg. Egyiküket súlyos sérülésekkel szállították a zimonyi klinikai-kórházi központba.
A mentőszolgálat egységei az éjszaka során összesen 113 alkalommal vonultak ki.



A FŐSZAKÁCS AJÁNLATA
ÁLLÁSHIRDETÉSEK
Helységnévtár




